Aksaray Deri Tamir ve Boyama

Aksaray Deri Tamir ve Boyama

Deri aksamında oluşmuş tüm hasarı orjinaline uygun tamiri ve boyama hizmetleri zamanla deforme olan oto deri koltuklarınızı en yeni haliyle tamir edyoruz..

Kulandığımız yöntem ve ürünlerle herhangi bir zarar vermekten ziyade aracınızın koltuklarının döşemeleri çok daha uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde onarıyoruz..

Aracınızın koltuklarında oluşan her türlü hasarı en güzel bir şekilde onarıyoruz, onarılan koltuklarınızın yırtıkları ve sökükleri varsa onlarıda orjinaline en uygun şelikde tamir ediyoruz.

Otomobil derilerinde zamanla tipik aşınmalar oluşmaktadır. Bu aşınmalar bakım yapılmadığı zamanlarda daha büyük yırtık, deforme, çatlama gibi sorunlarla karşımıza çıkmaktadır. Özellikle araçların sürücü koltuklarının kenarları ve diğer giriş bölgeleri güçlü sürtünmeye maruz kalan yerlerdir ve orijinal renk zamanla solar. Deri boyamadaki amacımız araçlarınızın ilk günkü görüntüsüne kavuşmasını sağlamak ve araçlarınıza yenilenmiş bir görsellik sunmaktır.

Aracımızdaki deride oluşan bu problemleri 1.sınıf ithal CE Belgeli ürünlerimizi kullanarak, profesyonel bir şekilde onarım, tamir, bakım ve renk değişimini siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız. Aynı zamanda derilerinize bakım konusunda sizlere bilgiler ve ürünler temin etmekteyiz.

Kaliteden ödün vermeden, kişiye, beklentiye ve ihtiyaca özel deri boyamakta ve bu özel boyama derilerden otomobillerinize özel dizaynlar tasarlamaktayız. Araçlarınızın iç dekorasyonlarındaki deride yırtılma, deride solma, deride eskime, direksiyon aşınması, direksiyon çizilmesi, plastik aksamların solması, çizilmesi ve boyalarının soyulmasından kaynaklanan sorunlarınızı tamamen zevkinize göre deri tamiratı ve renk değişimi ile profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Boyalar araçlarınızın orijinal renk kodlarına göre hazırlanmakta ve hatasız bir şekilde uygulanmaktadır.

Kullandığımız tüm malzemeler dünyaca kabul görmüş kalite standartlarına uygun malzemelerden oluşmaktadır.

Yapılan tüm işlemler Orestom Oto Restorasyon tarafından garanti kapsamındadır.


 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Aracınızda görsel olarak en dikkat çeken parça olan jantlarınızı eski

Aracınızdaki deri ve kumaş harici tüm trim aksamlara su transfer kaplama yapıyoruz.

Deri aksamında oluşmuş tüm hasarı orjinaline uygun tamiri ve boyama hizmetleri zama