Hakkımızda

 

Alanında uzman ekibi ve donanımlı ekipmanları ile her zaman çok profesyonel bir şekilde hizmet veren Orestom Oto Restorasyon Merkezi Aksaray isimli firmamız daima yanınızda olmaya devam ediyor.

 

Aksaray oto servis ve tamirhane alanında senelerce çalışarak edindiğimiz bilgi ve birikimle sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. İstediğiniz hizmeti en üst kalitede ve en iyi şekilde sunmaya çalışarak sizleri mutlu ediyoruz.

 

Sizin için su transfer işleminden oto tuş ve trim restorasyonu işlemine, araç göğüs tamir hizmetinden boya hizmetine, kaplama işleminden jant polisaj uygulamasına kadar pek çok hizmeti sunuyoruz. İşlemlerimizi en özenli ve en titiz şekilde gerçekleştirerek ortaya kusursuz işler çıkarıyoruz.

Aracınız için gerekli olan her türlü işlem için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yüksek kalite makul fiyat ilkesini esas alarak müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz. Avantajlı teklifler sunup ve kampanyalar düzenleyerek de adımızdan sık sık söz ettiriyoruz.

 

Oto servis ve tamirhane alanında sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim kanallarımızdan irtibata geçebilirsiniz. Çalışanlarımız size yanıt vererek yararlanmak istediğiniz hizmetimiz hakkında istediğiniz cevapları vermektedir.

 

Müşterilerimiz ile anlaşma sağlamamız durumunda aracınız ile bizi ziyaret etmenizi istiyoruz. Aracınızı detaylı bir şekilde inceleyerek ihtiyacı olan tüm işlemleri belirliyoruz. Kısa süre içinde ve profesyonel bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştirerek aracınızı sizlere teslim ediyoruz.